Przedstawiciel handlowy - poszukujemy osób na terenie całego kraju - nie tylko Łódź !

Serwisanci Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJEMY PRZEDSTAWICIELI NA TERENIE CAŁEGO KRAJU !

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi informatyczne dla firm.
Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego polega przede wszystkim na pozyskiwaniu nowych klientów (podpisywanie umów na stały serwis sprzętu komputerowego).
Jest to samodzielne stanowisko pracy, dlatego przedstawiciel handlowy będzie musiał sam budować sobie bazy potencjalnych klientów.
Wynagrodzenie jest ściśle zależne od wyników pracy (podpisanych umów).
Więcej na naszej stronie internetowej

Wymagania

- sumienność w wykonywaniu swoich zadań, dobra organizacja czasu,
- samodzielność, konsekwencja w działaniu,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, energiczność, inicjatywa.
- entuzjazm i optymizm

Prezentacja firmy

Serwisanci Sp. z o.o. Sp.k. to firma świadcząca usługi informatyczne dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
NIEOKREŚLONY
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
WYPŁATA WYNAGRODZENIA OD KAŻDEJ ZAWARTEJ UMOWY
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi