Przedstawiciel Handlowy (podkarpackie, lubuskie, świętokrzyskie)

HAYS

Podkarpackie, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Podkarpackie
NR REF.: 1173449

Dla naszego Klienta - lidera w branży FMCG- poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy (woj. podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie)

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów z segmentu Horeca oraz Office
  • Pełna opieka nad Klientem
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Koordynacja spraw sprzedażowych
  • Przygotowywanie prezentacji
  • Monitorowanie rynku konkurencji
  • Rozliczanie zadań - tygodniowe raporty dotyczące postępów pracy z potencjalnymi klientami

 Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z Klientem B2B
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów
  • Gotowość do samodzielnej pracy i silna motywacja do pracy
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych oraz negocjacji
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii B

 Nasz Klient oferuje:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy
  • Możliwość udziału w lekcjach języka angielskiego
  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy