Przedstawiciel Handlowy/Partner Handlowy

Free Options

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Telestrada SA w związku z rozbudową sieci sprzedaży bezpośredniej poszukuje doświadczonych Przedstawicieli Handlowych oraz Partnerów Handlowych zajmujących się sprzedażą usług telekomunikacyjnych.

OFERUJEMY:

- Wynagrodzenie podstawowe+prowizja+premia

- Samochody służbowe

- Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia

- Pakiet szkoleń i wsparcie marketingowe dla partnerów

- Realna możliwość awansu w strukturach firmy

Wymagania

Przedstawiciel handlowy
- Wykształcenia minimum średniego,
- Zdolności organizacyjnych,
- Wytrwałości w dążeniu do celu,
- Otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
- Prawo jazdy kategorii B
- Doświadczenia w finalizacji umów u klienta

Partner handlowy
-Doświadczenia w sprzedaży usług telekomunikacyjnych

Prezentacja firmy

Usługi telekomunikacyjne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi