PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - OPIEKUN KLIENTA

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Miśkiewicz

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nowoczesne Centrum Antywindykacji oferujące kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców, których celem jest skuteczna walka o prawa Dłużnika. Naszą ideą i celem jest pomoc Dłużnikom w pozbyciu się problemów finansowych i ich ochrona przed nieuczciwymi praktykami stosowanymi w obrocie konsumenckim i gospodarczym. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziedzinie szeroko rozumianego prawa cywilnego i gospodarczego. Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowaniem w powierzone zadania.

W związku z prężnym rozwojem naszej Firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

                    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Zadania:

• aktywne pozyskiwanie Klientów posiadających problemy ze spłatą długów wynikających z umów pożyczek i umów kredytowych, a także z umów gospodarczych;

•prezentowanie oferty na odległość (podczas rozmowy telefonicznej lub w korespondencji mailowej) albo bezpośrednio na spotkaniu z Klientem;

• pozyskiwanie oraz przygotowanie wraz z Klientem dokumentów do sprawy;

• budowanie oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientem.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od uzyskanego przychodu. Wysokość prowizji osiąganych przez Naszych Przedstawicieli w zależności od rodzaju sprawy waha się od 150 zł do 3000 zł (dotyczy to przychodu uzyskanego w sprawie JEDNEGO Klienta);

• wsparcie merytoryczne oraz skuteczne i sprawdzone techniki sprzedaży;

• atrakcyjny pakiet produktów prawnych w ofercie dla Naszych Współpracowników,

• elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej.

Szczegóły odnośnie warunków pracy przekażemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagania

• wykształcenie co najmniej średnie;

• prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość jej zarejestrowania ewentualnie zatrudnienie na podstawie stosunku pracy u innego pracodawcy z co najmniej minimalnym wynagrodzeniem za pracę;

• komputer wraz z dostępem do Internetu;

• wymagana komunikatywność na najwyższym poziomie;

• mile widziane doświadczenie w sprzedaży, w szczególności w sprzedaży usług prawnych;

• mile widziany dostęp do osób posiadających kredyty, pożyczki (w tym chwilówki) oraz zadłużenie w Funduszach Sekurytyzacyjnych.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta