Przedstawiciel Handlowy - opiekun klienta

Clipper Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Clipper sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisku:

Region działania: woj. Wielkopolskie

Biuro i miejsce działalności: Poznań ul. ul. Kopanina 2

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

  • Rozwój sprzedaży na powierzonym terenie (obsługa dotychczasowych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych)
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Prowadzenie negocjacji i przygotowywanie ofert handlowych
  • Obsługę zamówień i procesów reklamacyjnych
  • Analizę potrzeb i tendencji rynkowych

Zaciekawiony?

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat.
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon
  • System wynagrodzenia: podstawa + premia po okresie próbnym
  • Szkolenia techniczne i produktowe
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Dofinansowanie karty sportowej po okresie próbnym
  • Pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie
  • Wsparcie zespołu i miłą atmosferę pracy

Najważniejsza dla nas jest:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów na różnych szczeblach decyzyjności
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane, ale nie konieczne :)
  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra obsługa komputera w tym Pakiet Office
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie celów sprzedażowych
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • Znajomość branży budowlanej i eventowej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

CLIPPER Sp. z o.o. <br/>Jesteśmy firmą z 24-letnim doświadczeniem na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta