Przedstawiciel handlowy-opiekun klienta

Get Job Sp. z.o.o.

Kalisz, wielkopolskie

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Kalisz

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- budowanie i utrzymywanie długotrwałej współpracy z klientami,
- sporządzanie analiz i raportów

Wymagania:

- znajomość języka obcego- angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym,
- dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność w realizacji zadań,
- czynne prawo jazdy kat. B
- gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych (Holandia)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjny system wynagradzania
- pracę w miłej atmosferze, w prężnie rozwijającej się firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.