Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0470

Obowiązki:

- sprzedaż i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
- prezentacja oferty produktu oraz podpisywanie umów z klientami
- pozyskiwanie nowych klientów
- sporządzanie raportów z przebiegu pracy
- realizowanie palnów sprzedażowych

na początek um. zlecenie ze wszystkimi świadczeniami (pełen ZUS)

częste delegacje (wt.-pt.) - woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie+Bydgoszcz (biuro), poniedziałki wolne

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Miejsce pracy: 85-833 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: e-mail: praca@integralis.com.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy