Przedstawiciel handlowy na Polskę południową - branża elektrotechniczna

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Opole

Miejsce pracy: region Polski południowej

Obowiązki na stanowisku pracy

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwijanie kontaktów z istniejącymi Klientami
  • Realizacja wyznaczonych celów i wyników sprzedażowych
  • Spotkania z potencjalnymi i obecnymi Klientami,
  • Prezentacja produktów, przygotowywanie ofert i dostosowywanie ich do potrzeb Klienta
  • Monitorowanie rynku z branży elektrotechnicznej
  • Udział w wystawach, targach i innych działaniach marketingowych
  • Badania rynku dla nowych produktów i możliwości
  • Współtworzenie strategii marketingowej na rynku lokalnym
  • Raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • Około 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B - doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość lokalnego rynku związanego z branżą elektrotechniczną
  • Umiejętność pozyskiwania Klientów i utrzymywania z nimi długotrwałych relacji biznesowych
  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne, inżynierskie związane z branżą będą dodatkowych atutem)
  • Angielski umożliwiający swobodną komunikację z biznesie - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo duża samodzielność w działaniu, umiejętność samoorganizacji czasu pracy, wyznaczania celów i priorytetów, orientacja na cele
  • Proaktywność i zorientowanie na Klienta, wysokie umiejętności komunikacji i budowania relacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon oraz inne benefity pozapłacowe
  • Możliwość budowania relacji na rynku od podstaw (firma zagraniczna - stosunkowo nowa na polskim rynku) - bardzo duża samodzielność w działaniu
  • Zadaniowy czas pracy, pracę zdalną

Numer referencyjny: DS/07/2019/RSE
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.