Przedstawiciel Handlowy - Medyczny

Medica Sp. j.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Rejon: północ, południe, zachód, centrum

Zadania

  • promowanie jednorazowych wyrobów medycznych na rynku szpitalnym na przydzielonym obszarze
  • budowanie stałych relacji z klientami na obsługiwanym terenie,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie,
  • działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów,
  • raportowanie

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego lub w lecznictwie zamkniętym
  • Orientacja na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Doświadczenie w pracy w strukturach sprzedaży,
  • Dobra znajomości rynku medycznego,
  • Znajomość procedur przetargowych w służbie zdrowia,
  • Umiejętność budowania trwałych, pozytywnych relacji z Klientami,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premię,
  • kartę MultiSport,
  • telefon, laptop, samochód do celów służbowych.

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać za pomocą opcji "Aplikuj"

Prezentacja firmy

Od 1995 roku zdobywamy doświadczenie i wiedzę, które pozwoliły nam osiąg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Medycyna / Służba zdrowia