Przedstawiciel Handlowy - Maszyny rolnicze

Camara Polska Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego , która zajmie się bezpośrednią sprzedażą maszyn rolniczych

Do Jego obowiązków między innymi będzie należało:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Dbanie o długofalowe relacje z istniejącymi klientami,
  • Koordynowanie procesu sprzedażowego oraz posprzedażowego,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Negocjacje z Klientami,
  • Współpraca z dealerami ( doświadczenie w tym sektorze będzie dodatkowym atutem)
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania

Oczekujemy:

  • Mile widziane wykształcenie w obszarze rolniczym,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość rynku oraz asortymentu maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Orientacja na rezultaty oraz konsekwencja w działaniu,
  • Zaangażowanie
  • Umiejętności nawiązywania i budowania relacji
  • Samodyscyplina i dobra organizacja czasu,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 900PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uzależniona od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Rolnictwo, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi