Przedstawiciel handlowy (m/k)

Trenkwalder

Nowa Ruda, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Ruda
Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców oraz obsługa bieżących klientów,
  • intensyfikacja sprzedaży (kontakt telefoniczny i osobisty),
  • tworzenie dedykowanych ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb klienta,
  • analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,
  • raportowanie wyników pracy,
  • obszar działania: centralna Polska.

Wymagania:
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • samodyscyplina i duża motywacja do osiągania celów,
  • umiejętność swobodnego nawiązywania kontaktów i wysokiej kultury osobistej,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • doświadczenie w branży opakowań będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne, wielopoziomowe wynagrodzenie,
  • dodatkowe premie za wyniki w sprzedaży,
  • niezbędne narzędzia do pracy (dobrej klasy samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop),
  • przyjazną atmosferę pracy, pomoc na wszystkich etapach wdrożenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.