Przedstawiciel handlowy - Lider zespołu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Opole

Planowane rozpoczęcie pracy: 01.07.2019

Miejsce pracy: głównie Opole (mobilne również wizyty tygodniowe w Kłodzku i Wałbrzychu)

Zadania:

• Odpowiedzialność za wyniki sprzedaży,
Codzienna koordynacja i kontrola pracy podległego zespołu( przekazywanie informacji o zakresie obowiązków, planów i zadań)
• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami w podległym rejonie

Nasze wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• Doświadczenie jako Przedstawiciel Handlowy/Sales Representative (kanał nowoczesny),
• Umiejętności negocjacyjne oraz sprzedażowe
• Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point),
• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Pracę z ciekawym zakresem obowiązków oraz renomowanymi produktami/markami firmy rozpoznawalnymi na całym świecie,
• Wynagrodzenie w wysokości: 4 025, 82 zł brutto miesięcznie na umowie o pracę (zatrudnienie przez Adecco Consulting Sp. z.o.o.)
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy : telefon z aplikacją do raportowania, laptop oraz samochód służbowy,
• Gruntowne szkolenia wstępne i cykliczne: z produktów i usług firmy, profesjonalnej obsługi Klienta, sprzedaży i negocjacji, szkolenia motywacyjne przeprowadzane przez profesjonalistów
• Dofinansowanie do: opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, karty sportowej

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim, za pomocą przycisku: "Aplikuj"

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: KR/OPL/05.2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.