Przedstawiciel Handlowy (instalacje PV) - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, lidera w branży OZE, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze doradztwa energetycznego oraz sprzedaży instalacji fotowoltaicznych.

Przedstawiciel Handlowy (instalacje PV)Miejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego i/lub biznesowego w podległym regionie;
  • Doradztwo techniczne oraz handlowe w zakresie prezentowanych usług;
  • Analizy potrzeb Klientów oraz sporządzania ofert i kalkulacji;
  • Aktywne budowanie bazy klientów;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży usług energetycznych do klienta indywidualnego lub biznesowego;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji;
  • Swoboda w budowaniu i utrzymywaniu relacji z ludźmi;
  • Profesjonalizm, zaangażowanie, energia w działaniu;
  • Umiejętność organizacji pracy i efektywnego zarządzania czasem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szkolenia stanowiskowe i produktowe;
  • Wsparcie w codziennych obowiązkach;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Przyjazna i koleżeńska atmosfera w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.