Przedstawiciel Handlowy Horeca - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej znanej i cenionej ze swoich produktów firmy z branży spożywczej, niekwestionowanego lidera w swoim segmencie, z uwagi na rozbudowę działu sprzedaży w kanale HoReCa, poszukujemy doświadczonego Konsultanta Handlowego na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy HorecaMiejsce pracy: Poznań

W związku z rozbudową działu sprzedaży w kanale  HoReCa poszukujemy Doradcy Klienta ze znajomością branży FMCG w kanale HoReCa. Poszukujemy osoby młodej, lecz już z pierwszymi sukcesami w sprzedaży chętnej do zdobywania nowych lub poszerzenia dotychczasowych doświadczeń, otwartej na stałe zdobywanie wiedzy, nie bojącej się kontaktów z klientami i sprzedaży

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w kanale HoReCa i obsługa dotychczasowych klientów
  • Aktywna sprzedaż (oferta, negocjacje, umowa)
  • Prezentacje produktowe, doradztwo i szkolenia dla klientów

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta i sprzedażą w branży FMCG (produkty spożywcze) w kanale HoReCa (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, prowadzeniu negocjacji zakończonych sprzedażą
  • Samodzielność, umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

Nasz Klient oferuje:

  • Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie, samodzielność w działaniu, pracę z produktem premium
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia), nowoczesne narzędzia pracy, w tym ekologiczny samochód służbowy dobrej marki
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę na zasadzie „home office”
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.