MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

Przedstawiciel Handlowy Horeca

Miejsce pracy: Kraków, ul. Jasnogórska

JEŻELI:

  • tak jak my patrzysz w przyszłość z optymizmem
  • osiągasz znakomite wyniki i wciąż chcesz udowadniać, że stać Cię na więcej
  • masz bogate doświadczenie w sektorze HoReCa i zależy Ci na zrobieniu kolejnego kroku w swojej karierze
  • myślisz o współpracy z klientami premium

Dołącz do lidera rynku HoReCa ,naszego zespołu profesjonalnych Przedstawicieli Handlowych nastawionych na ekspansję i nie zatrzymujących się pomimo nowej rzeczywistości.

WYMAGANIA:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem;
  • bardzo dobra znajomość sektora HoReCa
  • zaawansowane negocjacje, zarządzanie budżetem i umiejętności analityczne
  • czynne prawo jazdy kat. B

CZEKA NA CIEBIE:

  • umowa o pracę i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej, międzynarodowej firmie – jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w MAKRO)
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • służbowy samochód, laptop i telefon komórkowy

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA :

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju na rynku HoReCa
  • realizacja celów sprzedaży
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • ciągły rozwój swoich kompetencji sprzedażowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.