Przedstawiciel handlowy (gastronomia)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków:
• obsługa aktywnych klientów w kanale HORECA i pozyskiwanie nowych w zakresie sprzedaży oferty produktów spożywczych,
• budowanie pozytywnych relacji biznesowych i profesjonalnego wizerunku firmy w Zielonej Górze i okolicach,
• monitorowanie rynku gastronomicznego na podległym terenie,
• raportowanie wyników sprzedażowych.

Wymagania:
• minimum średnie wykształcenie - mile widziane gastronomiczne,
• doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży HORECA lub FMCG,
• dobra znajomość lokalnego rynku gastronomicznego,
• umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
• zorientowanie na cele,
• umiejętność obsługi komputera,
• czynne prawo jazdy kat. B.
Doświadczenie w pracy w gastronomii będzie dodatkowym atutem!

Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie w ramach stałej umowy o pracę w organizacji, która jest liderem w branży,
• wysokie wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym,
• pracę z atrakcyjną ofertą produktów wysokiej jakości,
• pełne wdrożenie,
• solidne narzędzia pracy,
• dobrą atmosferę w zespole.

Numer referencyjny: PHH/ZG/02.20
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.