Przedstawiciel Handlowy - Fundusze Unijne

Inicjatywa Euro

50-514 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma konsultingowa zajmująca się pozyskiwaniem dotacji dla firm z sektora MŚP szuka doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty do spraw Funduszy Unijnych dla Klienta Biznesowego.

Obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów (firmy z sektora MŚP);
- umawianie spotkań z potencjalnymi klientami (firmy z sektora MŚP);
- prezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych;
- realizowanie planów sprzedażowych;

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, auto służbowe),
- umowę zlecenie na okres próbny, po okresie próbnym umowę o pracę,
- wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B,
- samodzielności,
- doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok.

Prezentacja firmy

Inicjatywa Euro to sprawdzony parter w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting