Przedstawiciel handlowy - FRONTY MEBLOWE

CMm Centrum Materiałów Meblowych Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Producent wysokiej jakości frontów i elementów meblowych firma CMm Sp. z o. o. z siedzibą w Świętochłowicach w związku z rozwojem działu handlowego poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy / Opiekun Klienta biznesowego

Główne obowiązki:

  •  aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  •  budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalną obsługę Klienta
  •  zaangażowanie i ukierunkowanie na wysokie cele sprzedażowe
  •  systematyczny kontakt z klientem, doradztwo techniczne

Oferujemy:

  • szkolenie produktowe
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • stałą pensję + motywacyjny system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer

Wymagania

  • WARUNEK KONIECZNY - doświadczenie na stanowisku handlowca B2B w branży meblowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność skutecznego komunikowania się
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera (MS Office)
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • pewność siebie
  • wykształcenie min. średnie

Prezentacja firmy

CMm od początku swej działalności dostarcza na rynek meblarski f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi