Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika

Levada Sp. z o.o.

30-087 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kilka słów o tobie:
Jesteś kontaktowy, posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu instalacji fotowoltaicznych lub potrafisz je sprzedawać. Jesteś otwarty na szkolenia, chcesz się rozwijać i osiągać nowe cele. Jesteś samodzielny i zorganizowany, lubisz pracę w terenie. Posiadasz prawo jazdy kategorii B. Jesteś otwarty na szkolenia i rozwój osobisty.

Czym będziesz się zajmował:
Dołączysz do dużego dynamicznego zespołu zajmującego się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych. Będziesz odpowiedzialny za rozwój rynku i kreowanie własnej polityki na powierzonym terenie. Będziesz pracować głównie w oparciu o umówione spotkania handlowe.

Będziemy się starać:
Abyś został z nami na dłużej
Abyś rozwijał swoje kompetencje
Zapewniać szkolenie asortymentowe i handlowe
Dbać wspólnie o przyjazną atmosferę

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, laptop i telefon.

Wymagania

Prawo jazdy kat. B
Mile widziane wykształcenie kierunkowe.
Mile widziane doświadczenie w branży.

Prezentacja firmy

Levada jest rekomendowaną przez Urząd Miasta Krakowa firmą instalacyjną,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi