Przedstawiciel handlowy (dział eksportu)

Kim Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma KIM Sp. z o.o. jest jedną z wiodących hurtowni materiałów budowlanych, sanitarnych i wykończeniowych w Warszawie. Zatrudniamy ponad 200 pracowników. Produkujemy także bardzo wysokiej jakości okna aluminiowe oraz PCV w naszym oddziale „Północ”.
Rozwijamy dynamicznie działalność eksportową do krajów Unii Europejskiej oraz Norwegii, Mongolii i Izraela.
Poszukujemy kandydata na stanowisko przedstawiciel handlowy (dział eksportu).

Miejsce pracy:

• Warszawa (ul. Bartycka 114) oraz Gralewo (13-214 Uzdowo)

Zakres obowiązków:

• nawiązywanie kontaktów handlowych oraz utrzymywanie stałych relacji z
klientami oraz dostawcami w branży materiałów budowlanych, sanitarnych i
wyposażeniowych do domów, mieszkań, apartamentów i rezydencji,
• prowadzenie negocjacji handlowych w zakresie posiadanych uprawnień,
• monitorowanie potrzeb klientów, z którymi nawiązaliśmy relacje handlowe
• budowanie dobrego wizerunku firmy,
• bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników.

Wymagania

Wymagania:

• wykształcenie wyższe,
• 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży,
• umiejętności nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientami,
• wysokie kompetencje interpersonalne,
• przedsiębiorczość, dyspozycyjność, silna motywacja oraz zaangażowanie,
• samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma KIM rozpoczęła swoją działalność w 1985 r. jako wykonawca kontrakt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi