Przedstawiciel handlowy ds. umow serwisowych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela handlowego ds. umów serwisowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący, światowy producent precyzyjnych technologii optycznych i cyfrowych, który oferuje innowacyjne rozwiązania znajdujące zastosowanie w najnowocześniejszych systemach medycznych, aparatach cyfrowych i osiągnięciach naukowych. Misją firmy jest wykorzystywanie wielokrotnie nagradzanych, zaawansowanych technologicznie produktów do poprawy zdrowia ludzi oraz do zwiększania ich bezpieczeństwa i zadowolenia z życia.

Opis stanowiska

  • Zawieranie oraz odnawianie umów serwisowych na obsługę urządzeń medycznych - teren centralnej i północno-wschodniej Polski
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy w podległym rejonie działania
  • Aktywny rozwój sieci kontaktów biznesowych, pozyskiwanie klientów
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz samodzielne prowadzenie negocjacji i rozmów biznesowych
  • Współpraca z jednostkami działu medycznego
  • Współpraca z zespołem serwisowym w zakresie realizacji umów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane w obszarze life science)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie handlowe w branży sprzętu medycznego lub komercyjnego świadczenia usług serwisowych
  • Bardzo dobra znajomość branży sprzętu medycznego oraz rynku szpitalnego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonej pracy oraz umiejętne planowanie i bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęć kształcenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, umożliwiającym komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Gotowość do częstych podróży służbowych i czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy uzależniony od wyników
  • Stabilne zatrudnienie w globalnej firmie będącej liderem w branży medycznej
  • Ciekawą pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie NNW)
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page