Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci

Tarczyński S.A.

Kraków, małopolskie

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Opis stanowiska:

  • Przedstawiciel handlowy ds. sieci odpowiada za optymalizację dystrybucji w sklepach wielkopowierzchniowych w tym za: realizację planów budżetowych, prawidłową ekspozycje produktów, współpracę z agencjami marchandisingowymi, monitorowanie rynku lokalnego, ciągłe badanie potrzeb kontrahentów w celu dostosowania proponowanych rozwiązań do oczekiwań.

Wymagania:

  • udokumentowane sukcesy na podobnym stanowisku w branży FMCG;
  • znajomość rynku handlu nowoczesnego w regionie;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy z mobilnym systemem sprzedaży;
  • wysokie kompetencje sprzedażowe;
  • łatwość nawiązywania relacji;
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność;
  • wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o dużą gamę, stale dostępnych produktów, w której wiodącą rolę pełnią produkty premium;
  • zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę;
  • wynagrodzenie uzupełnione o premię przyznawaną za realizację celów sprzedażowych;
  • narzędzia pracy – samochód, iPad, laptop, telefon służbowy;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.