Przedstawiciel handlowy ds. serwisu mat

Lindstrom Sp. z o.o.

mazowieckie, mazowieckie

Firma LINDSTRöM Sp. z o.o., polski oddział fińskiego koncernu LINDSTRöM OY, jednej z wiodących europejskich firm świadczących usługi wynajmu i serwisu tekstyliów w związku z planowanym rozwojem poszukuje odpowiedzialnych, samodzielnych i zorientowanych na cele osób na stanowisko:

Od: Lindstrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: mazowieckie

Firma LINDSTROM Sp. z o.o., polski oddział fińskiego koncernu LINDSTROM OY, jednej z wiodących europejskich firm świadczących usługi wynajmu i serwisu tekstyliów w związku z planowanym rozwojem poszukuje odpowiedzialnych, samodzielnych i zorientowanych na cele osób na stanowisko:

Region: mazowieckie

STABILNE ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ, NARZĘDZIA PRACY, PRZYJAZNE ŚRODOWISKO NASTAWIONE NA UCZENIE SIĘ I WSPÓŁPRACĘ, POZYTYWNĄ ENERGIĘ I DOBRĄ MOTYWACJĘ

Opis stanowiska:

Rozwój działu wynajmu i serwisu mat podłogowych

  • pozyskiwanie nowych Klientów zgodnie z polityką i planami firmy
  • realizacja planów sprzedaży
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą
  • raportowanie

Od kandydatów oczekujemy:

  • preferowane 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą, budowaniem długofalowych relacji z klientami w sektorze B2B lub innym poparte sukcesami;
  • wykształcenie średnie/ wyższe;
  • wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji (kontakty z osobami z średniego/wyższego szczebla kierowniczego);
  • wysoko rozwinięte umiejętności planowania własnych działań;
  • samodzielność i zorientowanie na cel;
  • umiejętności monitorowania podległego regionu i optymalizowania własnych działań sprzedażowych;
  • odpowiedzialności, rzetelności
  • optymizmu i energii życiowej
  • dyspozycyjności, prawa jazdy kat. B
  • znajomości pakietu Office
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Praca Przedstawiciela Handlowego będzie się wiązała z częstymi podróżami na terenie działania.

CV i list motywacyjny

prosimy przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj"