Przedstawiciel handlowy ds. poligrafii i reklamy

Wydawnictwo PANOPTIKOS s.c.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Wydawnictwo Panoptikos zajmuje się przygotowywaniem do druku i drukowaniem katalogów, książek, plakatów, ulotek, etykiet, naklejek oraz produkcją banerów, rollupów, flag, tabliczek informacyjnych, oklejaniem samochodów, okien wystawienniczych itp., przygotowywaniem stoisk targowych

Zatrudnimy

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO DS. POLIGRAFII I REKLAMY

Oczekujemy:

  • umiejętności wyszukiwania i dotarcia do potencjalnych klientów
  • prawa jazdy kategorii "B"
  • znajomości branży reklamowej i poligraficznej
  • dobrej organizacji własnego czasu pracy
  • umiejętności do pracy w zespole
  • otwartości i chęci do pracy w branży

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie składające się z części stałej i prowizji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w doświadczonym zespole

Słowa kluczowe: Handlowiec, Przedstawiciel handlowy, Obsługa klienta, Doradca klienta, Account Manager, Key Account Manager, Przedstawiciel, Przedstawiciel handlowy ds. poligrafii i reklamy, Poligrafia, Drukarki, Drukarz, Druk

Prezentacja firmy

Już od dwudziestu lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Zmieniamy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta