Przedstawiciel Handlowy ds obsługi inwestycji

Marsan

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Czołowy dystrybutor materiałów budowlanych poszukuje przedstawiciela handlowego ds obsługi inwestycji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :
- realizację planów sprzedaży w kanale inwestycyjnym na terenie Warszawy i
okolic
- budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami
- pozyskiwanie nowych odbiorców produktów

Oferujemy :
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- przyjazne warunki pracy
- wszystkie niezbędne do pracy narzędzia
( samochód , telefon ..)

Wymagania

Wymagania :
- doświadczenie min 2 lata na stanowisku przedstawiciela handlowego ds.
inwestycji i obsługi wykonawców w branży budowlanej
- zdolności komunikacyjne
- umiejętności negocjacyjne
- predyspozycje do pracy z trudnymi i wymagającymi klientami
- prawo jazdy kat B
- umiejętności obsługi koputera, zwłaszcza w zakresie obsługi MS Windows, MS
Word oraz Excel

Mile widziane :
- znajomość topografii województwa mazowieckiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem materiałów budowlany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi