Przedstawiciel Handlowy ds. inwestycji

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla Naszego Klienta kandydatów na stanowisko:

Region: Pomorski

Podstawowy zakres obowiązków:
• kontakt z firmami wykonawczymi oraz dystrybutorami materiałów budowlanych
• doradztwo techniczne
• rozwój sprzedaży systemów ociepleń na obiektach budowlanych
• utrzymywanie długofalowych relacji z klientami (wykonawcami, inwestorami)

Wymagania:
• komunikatywność i samodzielność
• znajomość zagadnień związanych z wykonawstwem robót budowlanych
• dobra organizacja czasu pracy
• gotowość do podróży służbowych
• prawo jazdy kat. B
• dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne: budownictwo

Oferujemy:
• umowę o pracę na cały etat
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• pracę w dynamicznym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• pakiet świadczeń socjalnych
• samochód oraz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.