Przedstawiciel Handlowy do spraw gastronomii i organizacji stoisk

Vinori Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Czerwone czy białe? Wytrawne czy słodkie? Francuskie, hiszpańskie, a może afrykańskie?

Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!

Firma Vinori powstała w 2018 przejęła i kontynuuje tradycje Pieroth Polska, która działa w Polsce od 1993 roku. Jesteśmy wiodącą marką w branży winiarskiej. Dzięki niezobowiązującym degustacjom tego fascynującego produktu umożliwiamy naszym klientom zostać znawcami i smakoszami win. Nasze wina dostarczamy klientom bezpośrednio i doradzamy im poprzez indywidualny kontakt.

W przeświadczeniu, iż nasz rozwój i sukces w znacznym stopniu zależą od kwalifikacji i motywacji naszych Przedstawicieli, poszukujemy osobowości, które będą aktywnie współkształtować przyszłość Firmy na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii i organizacji stoisk promocyjnych oraz sprzedaży bezpośredniej

Miejsce pracy: dolnośląskie, wielkopolskie

JAKIE KORZYŚCI OFERUJEMY?

  • elastyczne dopasowanie godzin pracy do Twojego grafiku zajęć / elastyczny czas pracy?
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • rozwój kompetencji sprzedażowych i jakości obsługi klienta
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dogodną ich formę - własna działalność gospodarcza lub umowa zlecenie
  • system premiowy
  • bezpłatne szkolenia połączone z degustacją
  • atrakcyjne promocje i rabaty pracownicze na produkty firmy
  • zapewniamy wsparcie i narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • przyjazną atmosferę pracy

JAKIE SĄ NASZE OCZEKIWANIA?

  • uśmiech i pozytywne nastawienie
  • własna inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • znajomość lokalnego rynku
  • kultura osobista
  • brak ograniczeń wiekowych
  • prawo jazdy kat. B.
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • chęć do nauki i otwartość na zdobywanie wiedzy o winie
  • każde doświadczenie handlowe będzie mile widziane

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta