Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki – OZE

ACTIVIA Sp. z o.o.

81-583 Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma Activia Sp. z o.o. zajmuje się instalacją fotowoltaiki - www.activiagroup.pl Realizujemy instalacje fotowoltaiczne od ponad 7 lat. Nasze portfolio nalicza 700 MW w Niemczech, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Polsce.
W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Profesjonalne doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców,
• Aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie instalacji fotowoltaicznych,
• Realizacja celów sprzedażowych,
• Budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• Obsługa Klientów przekazanych przez centralę spółki (pakiet leadów),
• Realizacja planów sprzedaży i budowanie własnego portfela klientów,
• Doradztwo produktowe,
• Udział w spotkaniach z klientami, w prezentacjach.

Dla zatrudnionych oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny,
• Szkolenia sprzedażowe oraz techniczne,
• Samochód służbowy po realizacji celu sprzedażowego,
• Telefon oraz laptop służbowy,
• Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Gruntowne przeszkolenie z wiedzy dotyczącej systemów fotowoltaicznych,
• Pracę w nowoczesnej i perspektywicznej branży,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

• Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta indywidualnego (B2C) lub biznesowego (B2B),
• Wysoka aktywność w działaniu i nastawienie na sukces,
• Planowanie i realizacja celów sprzedażowych oraz dbanie o realizację planów ,
• Łatwość nawiązywania kontaktów,
• Wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces,
• Kultura osobista i profesjonalizm,
• Uczciwość, otwartość i szczerość,
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• Gotowość do pracy w terenie,
• Prawo jazdy kat. B,
• Wykształcenie min. Średnie.

Prezentacja firmy

Activia Sp. z o.o. realizuje projekty budowlane w Polsce i za gra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management