Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu

Grupa Kapitałowa Iglotex

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Dołączając do nowego zespołu, będziesz odpowiedzialna/y za:

  • budowanie i rozwijanie relacji z Klientami w kanale detalicznym,
  • fachową obsługę i doradztwo dla Klientów,
  • aktywną sprzedaż na obsługiwanym terenie,
  • realizację zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki,
  • monitorowanie terminowego spływu należności.

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że będziesz osobą, która:

  • ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • wykazuje się znajomością lokalnego rynku sprzedaży,
  • posiada wysokie umiejętności w obszarze technik sprzedaży i negocjacji,
  • ma czynne prawo jazdy kat. B,
  • posiada książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub jest gotowa do jej wyrobienia,
  • ma wykształcenie minimum średnie,
  • jest samodzielna, dynamiczna, ambitna i zaangażowana w realizację powierzonych zadań.

Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.

Wymagania

Spółki zatrudniające:
Radom - Iglotex Łuksza Sp. z o.o., Filia Lublin ul. Józefa Franczaka 18, 20-325 Lublin; Zielona Góra - Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. filia Poznań, ul. Bukowska 45, Dąbrowa 62-070 Dopiewo; Białystok - Iglotex Łukasz Sp. z o.o. Filia Białystok, Porosły 99, 16-070 Choroszcz; Cieszyn - Iglotex Kraków Sp. z o.o., Filia Bielsko, ul. Witosa 10, 43-300 Bielsko-Biała; Warszawa - Iglotex Dystrybucja Sp. z o.o. Filia Sochaczew, ul. Spartańska 14, 96-500 Sochaczew.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting