Przedstawiciel Handlowy ds. Detalu Tradycyjnego

Target M.P. Turliński Sp. J.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy
  • Kompleksowa obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Egzekucja ustaleń handlowych i promocyjnych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników za pomocą systemu mobilnego
  • Analiza rynku oraz konkurencji na podległym terenie
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

Poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Merchandisera w branży FMCG
  • Znajomość lokalnego rynku/branży
  • Znajomość technik sprzedażowych i merchandisingu
  • Aktualne prawo jazdy kat.B
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Nastawienie na realizację celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności organizacyjne i analityczne

Oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wewnętrznego awansu,
  • motywacyjny system wynagrodzenia,
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,
  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska. wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną działającą na terenie rynku dol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta