Przedstawiciel handlowy / Dostawca

HR SIGMA

Łódź, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:

  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych,
  • badanie rynku pod kątem potencjalnej sprzedaży,
  • dbanie o wizerunek firmy na terenie Łodzi,
  • dostawa towarów (oleju w beczkach 50l) w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach.

Wymagania:

  • oświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy/specjalista ds. sprzedaży lub w kontakcie z klientem,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • znajomość topografii miasta,
  • otwartość, dynamizm w działaniu, komunikatywność,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • system motywacyjny,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA