Przedstawiciel handlowy / Dostawca

HR SIGMA

Aleksandrów Łódzki, Łask, łódzkie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łask

Opis stanowiska

  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych,
  • badanie rynku pod kątem potencjalnej sprzedaży,
  • dbanie o wizerunek firmy na terenie Łodzi,
  • dostawa towarów (oleju w beczkach 50l) w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy/specjalista ds. sprzedaży lub w kontakcie z klientem,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • znajomość topografii miasta,
  • otwartość, dynamizm w działaniu, komunikatywność,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę w oparciu o umowę,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • system motywacyjny,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.
Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV adres: CV@HRSIGMA.PL
Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl
W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : PHŁ/AA/08/2019
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA