PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – DORADCA

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Zakres pracy:

  • Obsługa klientów w terenie w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych
  • Przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych
  • Monitorowanie procesu sprzedaży

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość branży budowlanej i doświadczenie w sprzedaży
  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków z informacji płynących z rynku
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • Pracowitość i sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Centrum Zaopatrzenia Budowlanego Hadex to firma z mocną pozycją na rynku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta