Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta / Doradca Techniczny

Zarządzanie,Sprzedaż i Komunikacja T.Ryś

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dzień Dobry!

Nazywam się Tomasz Ryś. Jestem rekruterem. Pracuję dla wielu firm. Głównie dla tych, które mają swe siedziby w północnej Polsce, choć nie tylko.

Jeśli chcesz, by to praca szukała Ciebie, a nie Ty pracy, to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Poszukuję osób, które planują podjęcie pracy jako:

Specjalizuję się na pozyskiwaniu Handlowców dla firm działających w sektorach B2B i B2C w branżach przemysłowych, spożywczych i usługach, itp. Zakres terytorialny, to cała Polska bowiem wiele firm, dla których pracuje ma swe oddziały rozsiane w różnych regionach RP.

Coraz częściej firmy pytają mnie o to, czy mam w swej bazie danych kandydatów, którzy mogą spełniać określone warunki. Do tej pory model mojego działania opierał się wyłącznie o realizowanie konkretnych zleceń rekrutacyjnych i wszystkie nadesłane aplikacje, były przekazywane do mych zleceniodawców.

Jeśli więc zastanawiasz się nad podjęciem lub zmianą pracy, albo po prostu chciałbyś otrzymywać informacje o potencjalnych propozycjach, które będę wstępnie dopasowane do Twojego profilu, to prześlij swoje CV – być może już za kilkanaście dni otrzymasz informacje o tym, że jakaś firma poszukuje kandydatów takich, jak Ty.

Jakie będą obowiązki, wymagania i profity?

Tego jeszcze nie wiem, bo każdy Pracodawca ma inne. O wszelkich obowiązkach poinformuję Cię mailowo, każdorazowo przedstawiając konkretne korzyści i wskazując jednoznacznie, która firma poszukuje kandydatów podobnych do Ciebie.

Dlaczego warto przesłać swoje CV?

1. Masz pewność uczciwości potencjalnego Pracodawcy - pracuję i przyjmuję zlecenia wyłącznie od firm, które przedstawiają jasne i uczciwe warunki pracy (nie przyjmuje zleceń, w których chodzi o pracę tymczasową lub opartą o krótkotrwałe zlecenia tzw. „umowy śmieciowe”. Pracuję dla firm uczciwych, które przestrzegają zapisów Prawa Pracy. Nie przyjmuję zleceń od firm, które w modelu swego działania wykorzystują MLM.

2. Masz pewność zatrudnienia – standardem stosowanym powszechnie na rynku jest zatrudnianie na okres próbny. Ma to swoje plusy, ponieważ w okresie tym obie strony, mają czas na to, by zorientować się, jak wygląda współpraca.

3. Masz pewność wynagrodzenia – pracuję tylko dla firm, które w procesie formułowania profilu kandydata idealnego zawsze wskazują na poziom wynagrodzenia, który nie jest próbą wyzysku (oferując np. bardzo niskie wynagrodzenie podstawowe i kusząc wysokimi prowizjami).

4. Masz dostęp do platformy e-learningowej.
Pod koniec czerwca 2018 roku rozpoczynam kursy online i webinary o tematyce sprzedażowej i rekrutacyjnej. Będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę handlową oraz dowiedzieć się wiele na temat tego, jak zachować się w procesach rekrutacyjnych, by zwiększyć swe szanse na zatrudnienie w upragnionej przez siebie firmie. Wiele z oferowanych materiałów będzie bezpłatnych. Każda osoba, która prześle swoje CV odpowiadając na to ogłoszenie otrzyma specjalny status gwarantujący dostęp do treści, które dla innych osób będzie płatny. Oczywiście udział w tych wydarzenia będzie zależał wyłącznie od Ciebie.

Ważna informacja dodatkowa:

Jeśli nie chcesz przesłać swojego CV, a interesuje Cię wyłącznie dostęp do platformy e-learningowej, to prześlij wyłącznie informacje podstawowe, tj. imię, nazwisko, adres e-mail wraz z zapiskiem „Proszę wpisać mnie na listę platformy Akademia Handlowca RSWH”.

Pozdrawiam

Tomasz Ryś (Zarządzanie, Sprzedaż i Komunikacja)

Prezentacja firmy

szkolenia osób dorosłych, pozyskiwanie personelu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi