Przedstawiciel Handlowy Dedykowany

Delkor Sp.z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

W Delkor Sp. z o.o. lidera dystrybucji (chemii gospodarczej i kosmetyków) w centralnej Polsce, pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym Klientom wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy świadomi, że gwarancją naszego sukcesu na rynku są właściwi ludzie na właściwych stanowiskach, podejmujący działania we właściwym czasie. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsca pracy:

Woj. łódzkie

Numer referencyjny: Łódź/PHL/09/17

Opis stanowiska:

  • realizacja planów sprzedażowych i marżowych,
  • nadzorowanie przepływu należności od Klientów,
  • aktywne budowanie bazy Klientów,
  • pozyskiwanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami Biznesowymi.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży FMCG,
  • umiejętność zarządzania procesem sprzedaży w realizacji celów,
  • samodzielność i proaktywne nastawienie do pracy,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami,
  • zaangażowanie w realizację założonych zadań sprzedażowych i celów dystrybucyjnych,
  • umiejętność rozwiązywania problemów negocjacyjnych,
  • umiejętność szybkiej analizy informacji oraz danych liczbowych i wyciągania wniosków,
  • znajomość lokalnego rynku, (mile wdziane w branży chemii gospodarczej i kosmetyków),
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • dostęp do podstawowych narzędzi pracy (samochód, laptop/netbook, telefon komórkowy),
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,
  • ambitne, samodzielne stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy oparty na wynikach sprzedaży,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Dziękujemy z nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Prezentacja firmy

Dystrybucję prowadzimy w oparciu o działania własnych przedstawicieli ha... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management