Przedstawiciel handlowy branża ubezpieczeń /Kielce

InterKadra Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy branża ubezpieczeń
Numer referencyjny: PH/0317/KIE

Miejsce pracy: Katowice

ZADANIA:

-aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych w sektorze małych i średnich - przedsiębiorstw,
- sprzedawanie ubezpieczeń grupowych dla firm, utrzymywanie relacji z portfelem powierzonych klientów B2B,
- odpowiadanie za realizację planu w zakresie sprzedaży ubezpieczeń grupowych do klientów biznesowych,
- identyfikowanie potrzeb Klientów B2B oraz przygotowywanie ofert odpowiadających tym wymaganiom,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów biznesowych.

WYMAGANIA:

- minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży w segmencie B2B,
- doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów biznesowych,
- przedsiębiorczość, dynamizm oraz gotowość do pracy w terenie,
- posiadanie własnego samochodu z możliwością wykorzystania go do celów służbowych,
- gotowość na pracę na własnej działalności gospodarczej,
- umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami biznesowymi,
- umiejętność słuchania, analizy potrzeb oraz przekonywania klientów,
- nastawienia na cel i konsekwencja w działaniu.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- służbowy telefon komórkowy,
- pakiet socjalny,
- możliwość awansu oraz podwyższania kwalifikacji (szkolenia).

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.