Przedstawiciel Handlowy (Branża Spożywcza)

Talent Partners

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy z siedzibą w Łodzi, działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (BRANŻA SPOŻYWCZA)

Miejsce pracy: Łódź

Najważniejsze obowiązki:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań,
  • pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych,
  • bieżąca obsługa kontraktów i prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • monitorowanie rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe (chemia spożywcza),
  • min. 3-letnie doświadczenie jako handlowiec w branży spożywczej,
  • doświadczenie w sprzedaży chemicznych dodatków do żywności,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dynamika i skuteczność w osiąganiu celów,
  • zdolności negocjacyjne,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • realna ścieżka rozwoju zawodowego i awansu.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi