Przedstawiciel Handlowy- branża logistyczna

Hays Poland

Opole, dolnośląskie

Hays Poland

Opole
Opole
NR REF.: 1162415

Dla Naszego Klienta, firmy z branży kurierskiej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie klientów usług krajowych i międzynarodowych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw na terenie województwa dolnośląskiego/opolskiego
  • obsługa bieżących klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • sprzedaż usług kurierskich
  • realizacja lokalnej, krajowej i globalnej strategii sprzedaży
  • współpraca w ramach zespołu oraz z innymi działami i zespołami
  • aktywne uczestnictwo w ramach zespołów projektowych

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży usług; doświadczenie w branży transportowej, konsultingowej, e-commerce - będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność adoptowania się do zmieniających się okoliczności
  • samodzielność
  • proaktywność, gotowość do wychodzenia z inicjatywą
  • umiejętność rozmowy z przedstawicielami ze strony potencjalnego klienta na różnych szczeblach
  • umiejętność zarządzania własnym czasem pracy
  • efektywne działanie zarówno w terenie jak i przez telefon
  • nastawienie na rezultat
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (minimum B1)
  • prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa i bonus)
  • działania rozwojowe wspierające realizację celów biznesowych i indywidualnych planów rozwoju
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport, platforma do nauki języka angielskiego, dofinansowanie do szkoleń)
  • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w projektach, wymianę wiedzy i doświadczeń

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland