Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/09/2018.

Przedstawiciel Handlowy (branża IT)

Warszawa, mazowieckie

Proguest Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT, oferującej kompleksowe i nowoczesne rozwiązania z obszaru analizy numerycznej, szukamy osoby na stanowisko:
Przedstawiciela Handlowego / Sales Managera

Zadania:
• sprzedaż rozwiązań dotyczących analiz numerycznych i mechanicznych
• pozyskiwanie nowych klientów (Uczelnie Techniczne, producenci z branż technicznych m. in. branża instalacyjna i energetyczna)
• budowanie długofalowych relacji z klientami

Firma oferuje:
• umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
• narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon
• pakiet szkoleń

Wymagania

Oczekiwania:
• kompetencje i predyspozycje sprzedażowe (min. roczne doświadczenie w sprzedaży)
• wykształcenie wyższe techniczne
• znajomość zagadnień z branży IT
• komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1)
• prawo jazdy kat B
• wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
• motywacja do pracy

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego założoną w 2006 roku, specjalizujemy się m. in. w... rekrutacjach na stanowiska managerskie, handlowe i techniczne w branży budowlanej i instalacyjnej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Sprzedaż , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta