Opis stanowiska pracy

RM Gastro jest cenionym europejskim producentem profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Siła grupy RM Gastro działająca prężnie od 24 lat pozwala dostarczać produkty oraz świadczyć kompleksowe usługi i rozwiązania do ponad 50 krajów świata.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy Branża HoReCa

Zakres zadań:

  • Realizacja planów sprzedażowych i profesjonalne reprezentowanie firmy na zewnątrz;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku i dbanie o długotrwałe relacje z klientami;
  • Tworzenie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby klientów oraz negocjowanie warunków współpracy;
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów;
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji branżowych;
  • Bieżące raportowanie pracy do przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B min. 2 lata;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, w branży HORECA;
  • Umiejętność prezentowania profesjonalnych urządzeń gastronomicznych jako dodatkowy atut;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Chęć do osiągania celów sprzedażowych;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Pozytywne nastawienie i chęć rozwoju.

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Narzędzia pracy do pełnej dyspozycji: samochód, laptop, telefon;
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Wsparcie zespołu oraz miła atmosfera pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

O nas<br/><br/> Od koncepcji do stworzenia idealnego urządzenia.<br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis