Przedstawiciel handlowy, branża grzewczo - sanitarna, Trójmiasto

Gdańsk, pomorskie

Proguest Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolski dostawca materiałów instalacyjnych z branży grzewczo-sanitarnej. Swoją działalność prowadzi na rynku już od 30 lat, obsługując instalatorów oraz klientów indywidualnych.

Stanowisko:
Przedstawiciel handlowy w branży grzewczo - sanitarnej

Region: Trójmiasto

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów (hurtowych i inwestycyjnych)
- budowanie i umacnianie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy
- realizacja planów sprzedażowych
- budowanie pozycji firmy na rynku

Firma oferuje:
- atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz system premiowania
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju kariery zawodowej
- rozwój wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez firmę i producentów asortymentu sanitarnego
- dużą samodzielność działania
- narzędzia do pracy mobilnej: samochód służbowy, laptop, telefon.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w branży grzewczej i sanitarnej,
- doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
- umiejętność prowadzenia spotkań, rozmów handlowych i negocjacji,
- zaangażowanie w aktywności sprzedażowe,
- kreatywność, aktywność w działaniu,
- prawo jazdy kat. B.

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego założoną w 2006 roku, specjalizujemy się m. in. w... rekrutacjach na stanowiska managerskie, handlowe i techniczne w branży budowlanej i instalacyjnej.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie