Przedstawiciel Handlowy /branża gastronomiczna/

Fintech Solutions Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

eatPoint – rezerwacja stolików online

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Przedstawicieli Handlowych

Ludzi komunikatywnych i uśmiechniętych, posiadających
doświadczenie w sprzedaży B2B.
Praca w branży gastronomicznej – nawiązywanie współpracy z restauratorami.

Oferujemy:
- Narzędzia niezbędne do pracy handlowca
- Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i wiedzy;
- Szkolenia i coaching;
- Atrakcyjny system wynagradzania;
- Umowę o pracę, zlecenie lub B2B
- Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole
- Możliwość awansu w strukturze

Wyślij CV jeśli jesteś zainteresowana/y. Omówimy dokładnie temat i wszystkie szczegóły.

Nie czekaj aż inni Cię wyprzedzą!

Wymagania

- Znajomości technik sprzedaży;
- Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych;
- Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientem oraz
zamykania sprzedaży;
- Nastawienia na osiąganie wyznaczonego celu;
- Zaangażowania i silnej motywacji do samodzielnej pracy;
- Chęci do nauki i samodoskonalenia

Prezentacja firmy

Fintech Solutions to firma technologiczna z korzeniami na rynku finansow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne