Przedstawiciel handlowy - branża fryzjerska Śląsk

HairPassion

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Hurtownia fryzjerska HairPassion, wyłączny dystrybutor i importer marek takich jak Shot, Rusk i Roverhair zajmująca się profesjonalnym i kompleksowym zaopatrzeniem salonów fryzjerskich, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

(miejsce pracy: Gliwice, Katowice, region: województwo śląskie)

Główne obowiązki:

- sprzedaż profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich (wyłączność na wybranym terenie) , sprzętu i akcesoriów

- pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych z salonami fryzjerskimi

- realizacja założonych celów sprzedażowych

- raportowanie działań sprzedażowych i wyników pracy, przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji

- dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

- znajomość branży fryzjerskiej i specyfiki pracy z klientem (mile widziana),

- odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy,

- prawo jazdy kat. B , doświadczenie w prowadzeniu samochodu

- łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności komunikacyjne, pozytywne nastawienie do ludzi

- zaangażowanie i chęć osiągania wyników, nastawienie na sukces

- umiejętność prowadzenia prezentacji

- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o podstawę i system prowizyjny

- niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

- praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

- możliwości rozwoju zawodowego  i uczestnictwa w branżowych szkoleniach, targach i wyjazdach

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez HAIRPASSION z siedzibą w Gliwicach przy ul. Wodna 4/2, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)."

Zainteresowała Cię nasza oferta? Może to właśnie Ciebie szukamy?
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Prezentacja firmy

HairPassion - Hurtownia profesjonalnych kosmetyków i wyposażenia salonów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta