Przedstawiciel Handlowy (branża elektronarzędziowa)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: 0026666
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie nowej grupy produktowej,
  • sprzedaż narzędzi ręcznych oraz akcesoriów do elektronarzędzi,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój dotychczasowych relacji,
  • bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie działań firm konkurencyjnych,
  • raportowanie działań i efektów pracy.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w branży budowlanej (elektronarzędzia),
  • znajomość asortymentu narzędzi ręcznych budowlanych oraz akcesoriów do elektronarzędzi,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski,
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność.

Oferta:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.