Przedstawiciel Handlowy (branża budowlana)

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• praca mobilna na terenie województwa
• aktywne wyszukiwanie inwestorów różnymi kanałami oraz nawiązywanie z nimi
kontaktu
• prezentacja oferty i rozwiązań technicznych
• opracowywanie indywidualnych ofert dla klientów
• prowadzenie negocjacji handlowych
• raportowanie działań bezpośrednio do Zarządu w Polsce

Wymagania

• bardzo dobra znajomość rynku inwestycyjnego
• umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z biurami projektowymi,
firmami wykonawczymi
• min. 3 lata doświadczenia w branży budowlanej
• znajomość branży elektrotechnicznej
• wysoka kultura osobista
• umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
• inicjatywa i kreatywność
• bardzo dobra organizacja czasu
• komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność
• czynne prawo jazdy kat. B
• otwartość na częste wyjazdy służbowe

Nasz Klient oferuje:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• praca w systemie Home Office
• atrakcyjne wynagrodzenie (satysfakcjonująca podstawa + premia od zysku)
• samodzielność w działaniu
• niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

Prezentacja firmy

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi