Przedstawiciel Handlowy- branża budowlana

Danmar sp. z o.o.

Szymbark k Kościerzyna, Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

DANMAR Sp. z o.o. renomowany producent domów drewnianych. W związku z tworzeniem nowego miejsca pracy, poszukuje kandydata na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy

ZADANIA:

  • współtworzenie polityki handlowej
  • obsługa biura handlowego
  • realizacja zadań handlowych przypisanych do konkretnego stanowiska
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa istniejącej sprzedaży

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • kreatywności
  • wysokiej motywacji i zaangażowania w prace
  • umiejętność pracy zespołowej
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywności
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • znajomość oprogramowania CAD będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • adekwatne do stanowiska narzędzia pracy, szkolenia oraz merytoryczne wsparcie
  • dowolną formę zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV prosimy o przesyłanie z dopisaną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Producent domów drewnianych mieszkalnych i letniskowych, w konstrukcji s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Obsługa klienta