Przedstawiciel handlowy – branża basenowa

Lepsod Sp. z o.o. Sp. k.

42-271 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

LEPSOD producent basenów kąpielowych ze stali nierdzewnej i akcesoriów basenowych poszukuje kandydatów na stanoiwsko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

·        Aktywna sprzedaż produktów firmy

·        Pozyskiwanie nowych Klientów

·        Dbanie o wzorowe relacje z naszymi Klientami

·        Ofertowanie

·        Realizowanie polityki firmy

·        Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

·        Zamieszkanie na terenie obszaru powierzonego

·        Wykształcenie co najmniej średnie wskazane kierunki techniczne, budowlane

·        Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

·        Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji z klientem

·        Dobre umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne

·        Prawo jazdy kat. B

·        Gotowość do codziennych wyjazdów służbowych, na powiężonym terenie.

·        Aktywne uczestnictwo na regionalnych wystawach i eventach branżowych

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Lepsod specjalizuje się produkcji basenów kąpielowych i akc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi