Przedstawiciel Handlowy B2B

Adbear Paulina Gomola

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • masz doświadczenie w sprzedaży B2B oraz prowadzeniu rozmów handlowych
  • cechuje Cię systematyczność i wytrwałość w osiąganiu założonych celów
  • jesteś osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną
  • masz prawo jazdy kat. B

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • współpraca ze stałymi klientami oraz dodatkowo pozyskiwanie nowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • tworzenie raportów z wykonywanej pracy
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji

Kandydatom zaoferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Wymagania

Kim jesteśmy?

Artlook jest od 12 lat liderem w branży sprzedaży rozwiązań informatycznych wspomagających administrowanie cmentarzy.

Znani jesteśmy również z powszechnie używanych wyszukiwarek GROBONET.

Tworzymy elektroniczne mapy i zasilamy oprogramowanie w wielotysięczne dane.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja miesięczna , premia roczna
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta