Przedstawiciel Handlowy B2B /Kierownik Regionu (M/F)

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji w swojej branży aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko Przedstawiciela handlowego - istnieje możliwość progresji zawodowej na stanowisko Key Account Managera.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to lider w swoim sektorze, firma duża i znana marka, inwestująca w najnowocześniejszy park maszynowy.

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie Klientów z segmentu B2B i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • prowadzenie rozmów z nowymi Klientami, definiowanie ich potrzeb w zakresie sprzedawanych towarów i usług
  • realizacja KPI i planów sprzedażowych,
  • aktywne budowanie i poszerzanie bazy Klientów
  • kompleksowa opieka nad poszczególnymi Klientami z portfolio (doradztwo, aktywna sprzedaż, up selling, cross selling)
  • udział w spotkaniach i prezentacjach z Klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowanie ofert i podpisywanie umów handlowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i zadowolenie klienta
  • Współpraca z innymi działami firmy, wsparcie Customer Service
  • raportowanie w systemie CRM
  • prowadzenie procesu sprzedaży end-to-end

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • wysokie umiejętności w zakresie prowadzenia spotkań biznesowych, prezentacji, przygotowywania ofert i negocjacji handlowych
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów z koncentracją na celach i potrzebach klienta
  • zdolność do otwartej i skutecznej komunikacji
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność budowania zaufania
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zaradność, elastyczność i samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • biegła znajomość obsługi komputera (Windows, Office),
  • Gotowość do częstych wyjazdów (praca w terenie)
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na które składa się: wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią prowizyjną uzależnioną od wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop i telefon
  • Cykl szkoleń wdrażających
  • Możliwość realizacji ambitnych celów zawodowych oraz rozwoju osobistego
  • Elastyczność w działaniach handlowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z dużym potencjałem
  • Dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz aktywny udział w rozwoju firmy
  • Możliwość awansu na Key Account Managera
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page