Przedstawiciel Handlowy (art. dekoracyjne)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Wiodący krajowy importer i dystrybutor szerokiej gamy artykułów dekoracyjnych poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (art. dekoracyjne)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • regularne, bezpośrednie spotkania z odbiorcami hurtowymi i sieciowymi w celu pozyskiwania zamówień

  • promowania produktów

  • zdobywania bieżących informacji o potrzebach rynku

  • odpowiedzialność za wyniki sprzedaży

  • raportowanie do Zarządu

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów dekoracyjnych do odbiorców hurtowych

  • dobra znajomość lokalnego rynku

  • wysokie umiejętności handlowe

  • proaktywne podejście do potrzeb klienta

  • komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność

  • konsekwencja i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • dogodne warunki zatrudnienia (biuro domowe)

  • gruntowne przeszkolenie produktowe

  • narzędzia do pracy handlowej, w tym samochód służbowy

  • nieograniczone możliwości generowania prowizji handlowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.